Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

VANDEPERRE.

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Telefoon: 02 360 08 80
E-mail: info@vandeperre.net.bmw.be

Erik Ketter
Erik Ketter
Operationeel Directeur - Zaakvoerder

Telefoon: 02 365 06 50 02 365 06 50
E-mail: Erik.Ketter@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 50 02 365 06 50
E-mail: Erik.Ketter@vandeperre.net.bmw.be


Kevin Borremans
Kevin Borremans
Commercieel Directeur
Walter Zelderloo
Walter Zelderloo
Verkoopafgevaardigde BMW
Eddy Vangindertael
Eddy Vangindertael
Verkoopafgevaardigde BMW
Alain Van Uytven
Alain Van Uytven
Verkoopafgevaardigde BMW
Kathleen Segers
Kathleen Segers
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW M
Gregory Dierickx
Gregory Dierickx
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW i
Laurent Bermils
Laurent Bermils
Verkoopafgevaardigde BMW i & Product Genius


Bryan Herrezeel
Bryan Herrezeel
Fleet Sales Executive
Erik Van Mingeroet
Erik Van Mingeroet
Fleet Sales Executive


Laurent Bermils
Laurent Bermils
Afleveraar nieuwe wagens
Catherine Martel
Catherine Martel
Afleveraar nieuwe wagens


Marla Cochez
Marla Cochez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 365 06 61 02 365 06 61
E-mail: Marla.Cochez@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 61 02 365 06 61
E-mail: Marla.Cochez@vandeperre.net.bmw.be
Heidi Michiels
Heidi Michiels
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 359 95 07 02 359 95 07
E-mail: Heidi.Michiels@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 07 02 359 95 07
E-mail: Heidi.Michiels@vandeperre.net.bmw.be


Sebastien Fortier
Sebastien Fortier
Verkoper tweedehandswagens
Niels Paridaens
Niels Paridaens
Verkoper tweedehandswagens


Nadine Van Der Mijnsbrugge
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Financial Controller
Catherine Martel
Catherine Martel
Adminstratief bediende boekhouding


Tom Verschaeren
Tom Verschaeren
Verantwoordelijke naverkoop
Dirk Basteleurs
Dirk Basteleurs
Customer relation manager
Bart Deman
Bart Deman
Service advisor

Telefoon: 02 365 06 54 02 365 06 54
E-mail: Bart.Deman@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 54 02 365 06 54
E-mail: Bart.Deman@vandeperre.net.bmw.be
Frederic Dekoninck
Frederic Dekoninck
Service advisor
Morten Hamelryck
Morten Hamelryck
Service advisor
Kobe Wastiels
Kobe Wastiels
Service advisor

Telefoon: 02 234 56 12 02 234 56 12
E-mail: Kobe.Wastiels@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 234 56 12 02 234 56 12
E-mail: Kobe.Wastiels@vandeperre.net.bmw.be
Sarah De Koker
Sarah De Koker
Service advisor

Telefoon: 02 234 56 17 02 234 56 17
E-mail: Sarah.De-Koker@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 234 56 17 02 234 56 17
E-mail: Sarah.De-Koker@vandeperre.net.bmw.be
Michael Vanden Abeele
Michael Vanden Abeele
Service advisor
Geert Van Diest
Geert Van Diest
Service advisor

Telefoon: 02 234 56 19 02 234 56 19
E-mail: Geert.Van-Diest@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 234 56 19 02 234 56 19
E-mail: Geert.Van-Diest@vandeperre.net.bmw.be


Steven Deville
Steven Deville
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 02 365 06 57 02 365 06 57
E-mail: Steven.Deville@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 57 02 365 06 57
E-mail: Steven.Deville@vandeperre.net.bmw.be
Martine Dubois
Martine Dubois
Parts advisor

Telefoon: 02 365 06 63 02 365 06 63
E-mail: Martine.Dubois@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 63 02 365 06 63
E-mail: Martine.Dubois@vandeperre.net.bmw.be
Geert Van Diest
Youssef Ben Jelloun
Parts advisor


Michel Triste
Michel Triste
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 02 365 06 58 02 365 06 58
E-mail: Michel.Triste@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 58 02 365 06 58
E-mail: Michel.Triste@vandeperre.net.bmw.be
Frederic Dekoninck
Frederic Dekoninck
Service advisor Carrosserie


Mandy Muyldermans
Mandy Muyldermans
Marketing Coordinator
Marla Cochez
Marla Cochez
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 365 06 61 02 365 06 61
E-mail: Marla.Cochez@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 61 02 365 06 61
E-mail: Marla.Cochez@vandeperre.net.bmw.be


Laurent Bermils
Laurent Bermils
Verkoopafgevaardigde BMW i

Telefoon: 02 365 06 67 02 365 06 67
E-mail: Laurent.Bermils@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 67 02 365 06 67
E-mail: Laurent.Bermils@vandeperre.net.bmw.be

Verkoop

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: sales@vandeperre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Magazijn

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: parts@bmwvandeperre.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Za : Gesloten

Service

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: service@bmwvandeperre.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Vandeperre

Chaussée de Mons 720 , 1600 Leeuw-Saint-Pierre
Chaussée de Mons 720
1600 Leeuw-Saint-Pierre

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top